Dojazd i parking

Lokalizacja

Polsat Plus Arena Gdynia znajduje się w odległości zaledwie 1 km od centrum Gdyni, jednego z najmłodszych, najciekawszych i najprężniej rozwijających się polskich miast.

Położona jest blisko bazy hotelowej i turystycznej, środków komunikacji miejskiej (stacje trójmiejskiej szybkiej kolei miejskiej SKM, autobusy) oraz w sąsiedztwie pięknego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego – na trasie częstych wycieczek pieszych i rowerowych.

Dojazd

Szybka Kolej Miejska (SKM) – przystanki Gdynia Redłowo i Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana (10 minut pieszo od hali)
Autobus/trolejbus – 27, 109, 209 (przystanek „Gdynia Arena”)

Z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy – 30 minut (obwodnicą Trójmiasta, zjazd Witomino, ul. Chwarznieńska, Małokacka, Olimpijska, Kazimierza Górskiego)

Jak dojechać →

Parking

Obok obiektu znajduje się parking przeznaczony dla gości liczący 143 ogólnodostępne miejsca parkingowe, wydzielone szlabanami 89 miejsc i zabezpieczone blokadami 14 dla interesantów obiektu oraz 6 miejsc dla autokarów. W zależności od wydarzenia i zapotrzebowania ten parking rezerwowany jest dla obsługi i gości specjalnych lub otwierany dla wszystkich. W bezpośrednim sąsiedztwie Polsat Plus Areny Gdynia znajduje się ponadto 700 miejsc ogólnodostępnego i bezpłatnego parkingu miejskiego.

Jak dojechać →